MAGAR - produkty garbarskie

Specjalista w garbowaniu skór na potrzeby przemysłu obuwniczego, gościem Targów Mody Poznań.

MAGAR Sp. z o. o. garbowaniem skór zajmuje się od 1989 r. Korzeniem Spółki była jednoosobowa działalność gospodarcza założona przez Piotra Gawrońskiego. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na skórę nastąpił zasadniczy rozwój przedsiębiorstwa. Jednoosobowa działalność została przekształcona w spółkę cywilną, później jawną, by od 2007 roku działać już jako sp. z o. o.

MAGAR Sp. z o .o. specjalizuje się w garbowaniu skór na potrzeby przemysłu obuwniczego. Wysokie wymogi jakościowe skóry, wzrost zamówień na produkty i jego asortymenty skłaniały do ciągłych modernizacji zakładu, wprowadzania nowych technologii, a co za tym idzie koniecznej wymiany parku maszynowego. Wszystkie te przedsięwzięcia doprowadziły do rozbudowy i zmiany siedziby firmy.

Nowe budynki są w pełni przystosowane do prowadzenia działalności garbarskiej, nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również nie mniej ważnej ochrony środowiska. Dzięki nowej siedzibie zwiększono i wprowadzono nowe, atrakcyjniejsze rozwiązania produkcyjne, a poprzez wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych zgodnych z dyrektywami Unii Europejskiej firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom klienta zarówno krajowego jak i zagranicznego.

Firma MAGAR specjalizuje się w garbowaniu skór z przeznaczeniem na obuwie damskie, męskie i dziecięce. Produkuje skóry o wykończeniach typu Nappa, Anilina, Buffalo, Crazy Horse, Pull Up, Barka, Nubuk, Naplak, skóry lakierowane. W ofercie mają też dwoiny bydlęce: welurowe, podszewkowe, kryte obuwiowe. Produkują skóry w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykonują również krótkie serie w zależności od potrzeb klienta.

Park maszynowy w połączeniu z najnowocześniejszą technologią oraz wsparciem profesjonalistów pozwala pozostawać i tworzyć w duchu ciągle zmieniającej się mody.

Lata doświadczeń oraz otwartość na nowe wizje garbarstwa pozwalają dążyć im, w tym co robią, do perfekcji.

Zapraszamy do pawilonu 8A na stoisko numer 67.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact