Współpraca
Partnerzy Merytoryczni Kongresu

 

 

 

 

 

 

 Inspirujące projekty ubrań od marki GRANDIO

Wysoka jakość, prostota i kreatywność to według marki GRANDIO klucz do sukcesu w projektowaniu klasycznych i wygodnych ubrań dla kobiet.

Historia marki sięga 2008 roku, kiedy to rozpoczęli swoją działalność i weszli na rynek odzieżowy. Przez lata konsekwentnie krok po kroku budowali swoją pozycję na rynku odzieży damskiej, prowadząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych i online. Dynamiczny rozwój zawdzięczają nieustannej analizie potrzeb ich klienów oraz modowych trendów.

Po dziesięciu latach intensywnej pracy nad wieloma  projektami zarówno odzieżowymi jak i wewnętrznymi firmy, w roku 2018 postanowili wypuścić na rynek pierwszą, w stu procentach  markę GRANDIO. Marka odzieży damskiej w szerokiej skali docelowo ma ubierać wszystkie kobiety w rozmiarach od 34 do nawet 60.

GRANDIO zajmuje się projektowaniem i szyciem konfekcji damskiej, wśród której prym wiodą eleganckie sukienki wizytowe, sukienki wieczorowe oraz sukienki koktajlowe z nowoczesnym, modowym rysem. Ubrania powstają wyłącznie w Polsce, z najwyższej klasy polskich materiałów. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość i estetykę wykonania, będąc przykładem, że polskie produkty bez kompleksów mogą konkurować ze światowym rynkiem odzieżowym. Z rąk projektantów powstają nowoczesne fasony dopasowane do oczekiwań i potrzeb kobiet w różnym wieku. Zasady, które przyświecały tworzeniu marki GRANDIO to wysoka jakość, prostota i kreatywność. Ma być klasycznie, kobieco i co bardzo ważne - wygodnie, bo kobiety mają czuć się dobrze w zaprojektowanych ubraniach. GRANDIO wierzy, że wiele klientek zainspiruje się ich odzieżą odnajdując w projektach swój osobisty styl.

img_9225.jpg
img_9342.jpg

Wstecz

Patron Medialny