AWM - spody, obcasy, fleki.

Dystrybutor materiałów wierzchnich oraz wszelkich komponentów wykorzystywanych do produkcji obuwia i toreb. Pawilon 8A, stoisko numer 65. Zapraszamy!

Firma AWM działa na rynku obuwniczym od ponad 20 lat. Specjalizuje się w produkcji spodów, obcasów oraz fleków do obuwia. Jest dystrybutorem materiałów wierzchnich oraz wszelkich komponentów wykorzystywanych do produkcji obuwia i toreb. Świadczą także różnego rodzaju usługi zdobienia skór i materiałów sztucznych, takie jak: - perforacja, tłoczenie na gorąco, foliowanie, grawerowanie laserem, - druk UV na skórach.

buty.jpg

Posiadają w ofercie różnego rodzaju spody do obuwia, obcasy oraz fleki, także dwutwardościowe. Fleki te posiadają dwie warstwy o różnej twardości. Są miękkie na zewnątrz, dzięki czemu charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania oraz dużą wytrzymałością na ścieranie. Część wewnętrzna natomiast pozostaje twarda, co daje stabilność i dobre mocowanie do obcasa.

obcasy.jpg

W parku maszyn posiadają perforowarkę CNC, dzięki której mogą wykonać dowolnie zaprojektowany wzór perforacji z ominięciem miejsc, gdzie dziurek ma nie być. Jest to doskonała alternatywa dla wycinania laserem jeżeli powierzchnia cholewki oraz dziurki wewnątrz mają być idealnie czyste.

zwoj.jpg

Coraz więcej klientów decyduje się także na indywidualny druk na skórze. Druk wykonują w technologii UV, odpornej na warunki atmosferyczne, używając do tego tuszy specjalnie przystosowanych do skór oraz materiałów skóropodobnych. Możemy drukować na wyciętych już elementach cholewek zachowując identyczny wzór dla każdego buta, a także możemy drukować większe elementy typu 100x100 cm, z którego klient sam może potem wycinać elementy obuwia czy toreb.

spodygraw2.jpg

Firma AWM oferuje:

- spody, obcasy, fleki
- skóry naturalne, materiały sztuczne, materiały konstrukcyjne,
- wykończenia/zdobienia
- perforowanie, tłoczenie, foliowanie, laserowanie, druk UV

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach internetowych: www.obcasy-awm.com

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact