Gala Polskiej Mody na targach

3 września o godz. 16.00 na wybiegu w Alei Lipowej rozpocznie się uroczysta Gala Polskiej Mody, na której zostaną przyznane prestiżowe nagrody: Srebrna i Złota Pętelka oraz znak TOP MODA.

Polska Akademia Mody po raz kolejny zaprasza wszystkich uczestników Targów Mody Poznań do udziału w wydarzeniu poświęconym rodzimym projektantom i przedsiębiorstwom. Podczas Gali poznamy zwycięzców konkursu o:

- Srebrną Pętelkę, która od początku swego istnienia znacząco pomaga w dalszej drodze zawodowej młodych projektantów. Jak przyznają sami uczestnicy, dzięki prezentacjom podczas Srebrnej Pętelki zostali zauważeni przez  firmy odzieżowe, otrzymali atrakcyjne i ciekawe propozycje zatrudnienia, są zapraszani przez domy mody, studia, pracownie, organizatorów  wielkich  pokazów mody;

- Złotą Pętelkę, nagroda przyznawana za szczególne osiągnięcia, za myśl twórczą, zgodność z tendencjami mody, jakość wykonania kolekcji, popularność na rynku oraz uznanie krytyków, mediów i dziennikarzy.

- znak TOP MODA, wyróżnienie dobrej jakości i modnego wzornictwa oraz modnych marek (”marka na topie”). Znak może być przyznany w kategoriach: marka,         producent,           handlowiec,        projektant,         kolekcja.

Wstęp na wydarzenie w ramach biletu.

TERMIN: 3 września 2014
GODZINA: 16.00
MIEJSCE: Aleja Lipowa

>Zobacz pełny program targów<


Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact