Współpraca
Partnerzy Merytoryczni Kongresu

 

 

 

 

 

 

 Usługi reklamowe

targi-mody-poznan-19.jpg

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

Handlowe pokazy mody

Twoja nowa kolekcja zachwyci jeszcze bardziej, jeżeli zostanie zaprezentowana podczas pokazu mody na wybiegu. Podczas Targów Mody Poznań dwa razy dziennie odbywają się pokazy handlowe, przyciągające uwagę mediów i handlowców.

Reklama na ekranach LED

Proponujemy wzmocnienie kampanii reklamowej jeszcze przed rozpoczęciem targów poprzez wyświetlanie spotów na wielkoformatowych ekranach LED zlokalizowanych przy bardzo ruchliwych skrzyżowaniach ulic w Poznaniu oraz na terenie targów w głównych holach wejściowych w czasie trwania wydarzenia. Możemy również wykonać dla Państwa spot reklamowy. Gwarantujemy Państwu pakiet wyświetleń w promocyjnych cenach!

Mobilnym rozwiązaniem są konstrukcje reklamowe. Na terenie MTP możemy umieścić: stojaki, roll-upy, plansze, balony, flagi, samochody i każdą inną ruchomą reklamę.

Katalog targowy

Miedzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wsyztskich wystawców do skorzystania z innowacyjnej platformy STREFA WYSTAWCY - DŹWIGNIA BIZNESU. Na mail podany w formularzu zgłoszeniowym A1 otrzymają Państwo indywidualny login oraz kod dostępu do platformy, której zadaniem jest ułatwienie Państwu przygotowania wystapienia targowego.

Platforma Strefa Wystawcy

 1. zamieszczania wpisu, oferty i logo firmy do katalogu targów,
 2. dokonywania elektronicznej edycji wpisów i zamieszczania ich w raportach Infocredit,
 3. zamieszczania wpisów produktowych w Internecie
 4. zgłaszania produktów do konkursu o Złoty Medal MTP,
 5. kontrolowania zamówień i wystawionych faktur związanych z uczestnictwem Państwa firmy w targach,
 6. zamawiania raportów Infocredit o dowolnej firmie z Polski czy z zagranicy.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że niewprowadzenie wpisu w Strefie Wystawcy oznaczać będzie, że informacja o Państwa firmie nie znajdzie się w katalogu targów!

kliknij w baner, by dowiedzieć się więcej:

Outdoor / indoor

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt: 

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

Flagi i konstrukcje reklamowe

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Reklama ruchoma - hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Jan Krzymiński
+48/ 61 869 24 37 
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl

Reklama w Poznańskim Magazynie Targowym

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Delegaturę MTP w Warszawie. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

E-mailing

Kampanie e-mailingowe realizowane na bazy danych profesjonalistów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od MTP. Bazy danych, które użyczamy realizując kampanie e-mailingowe mogą być selekcjonowane w rozmaity sposób:

 • branżowo ( np. architekci, branża meblowa, budowlana, rolnicza itp. )
 • geograficznie ( według kraju, województwa, powiatu itp.)
 • wg stanowiska i działów w firmie  ( dyrektorzy, właściciele, marketing, sprzedaż itp. )
 • wg wielkości zatrudnienia ( do 10 pracowników, 11-50, 51-100 i powyżej 100 pracowników)

Kreacja graficzna do e-mailingu po stronie Klienta.

Każde zlecenie dokładnie analizujemy i każdorazowo przygotowujemy szczegółową ofertę z propozycją właściwej kampanii.

Kontakt: Bogumiła Niemiec, e-mail: bogumila.niemiecat mtp.pl, tel. 61 869 2497

Telemarketing

Kontakt telefoniczny z wybraną grupą Klientów ( najczęściej Zwiedzający którąś z imprez targowych ) zapraszający do skorzystania z oferty Klienta. Rozmowa może mieć charakter informacyjny ( np. zaproszenie na konferencję czy sympozjum )  lub sprzedażowy. Celem telemarketingu sprzedażowego najczęściej jest umówienie Klienta na spotkanie handlowe ( uwaga! przyjmujemy tylko wybrane zlecenia)
Scenariusz rozmowy do telemarketingu po stronie Klienta.
Każde zlecenie dokładnie analizujemy i każdorazowo przygotowujemy szczegółową ofertę z propozycją właściwej kampanii.

Kontakt: Bogumiła Niemiec, e-mail: bogumila.niemiecat mtp.pl, tel. 61 869 2497

Wysyłka bezpośrednia

Wysyłka materiałów drukowanych Klienta do wyselekcjonowanej  bazy danych ( realizujemy wysyłki zarówno na swoje bazy jak i bazy Klientów )

Usługa obejmuje:

 • przyjęcie materiałów drukowanych od Klienta ( lub projekt i druk materiałów poligraficznych przez drukarnię MTP, co znacznie skraca czas realizacji )
 • personalizacja etykiet adresowych
 • konfekcjonowanie korespondencji  ( w pełni zautomatyzowane lub w przypadku niestandardowych formatów pakowanie ręczne )
 • dostarczenie przesyłek do operatora pocztowego.

Każde zlecenie dokładnie analizujemy i każdorazowo przygotowujemy szczegółową ofertę z propozycją właściwej kampanii.

Kontakt: Bogumiła Niemiec, e-mail: bogumila.niemiecat mtp.pl, tel. 61 869 2497

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:
Delegatura MTP
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
tel. +48 22 827 0756
fax +48 22 827 0759
e-mail: delegaturawebm.gif


Więcej informacji o usługach reklamowych na www.tup.mtp.pl

[ Wstecz ]
Patron Medialny