instagram
twitter
    
 Aktualności
Projektantka mody ślubnej i wieczorowej, znana z zachwycających kreacji, w których każda kobieta czuje się wyjątkowo i pięknie.

[ więcej ]


Moda jest absorbującą dziedziną naszego życia. Interesuje się nią ponad 60% Polaków niezależnie od stanu majątkowego i wielkości miejsca zamieszkania. Dzięki rozwijającemu się e-commerce wszyscy mają równy dostęp do najnowszych kolekcji.

[ więcej ]


Przedstawiamy Państwu polskiego producenta kurtek puchowych z siedzibą w Poznaniu - Czajka - kurtki puchowe, który zadebiutował podczas tegorocznej edycji Targów Mody Poznań demonstrując kurtki wpisujące się w obowiązujące metaliczne trendy.

[ więcej ]


Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

[ więcej ]


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu Targów Mody Poznań 2018 edycji jesiennej, głosami internautów i zwiedzających, półbuty damskie typu szpilki, otrzymały tytuł ZŁOTY MEDAL 2018 - WYBÓR KONSUMENTÓW.

[ więcej ]


Oczywiście, że tak, ale najlepiej przekonać się o tym samemu odwiedzając targi.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Mody Poznań - 05-06.03.2019

Największe targi B2B dla branży mody w Polsce.
Międzynarodowe Targi Poznańskie

line.JPG

[ Wstecz ]

Zobacz również


Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact