instagram
twitter
    
 Aktualności
Wirtualny świat zrewolucjonizował także modę i zmienił dotychczasowe postrzeganie promocji marki. Dziś wygrywa ten kto myśli w sposób nieszablonowy i ma aktualną wiedzę na temat digital marketingu. Jak zbudować silną pozycję swojej marki w internecie? Czy media społecznościowe to dobre miejsce na lansowanie trendów? – to tylko część pytań, na które odpowiedzi udzielą eksperci podczas Kongresu fachowców na tegorocznych Targach Mody.

[ więcej ]


Feria marka stworzona dla kobiet, które chcą czuć się sobą - wygodnie i jednocześnie profesjonalnie.

[ więcej ]


Rośnie liczba marek, które decydują się pojawić na Targach Mody Poznań. Prezentujemy sylwetki kolejnych uczestników wydarzenia, które rozpocznie się już 5 maca!

[ więcej ]


Marka Malove Fashion pragnie, aby każda kobieta poczuła się elegancka, seksowna oraz wyjątkowa. Szyjąc ubrania z najwyższej jakości włoskich i hiszpańskich materiałów.

[ więcej ]


Caprice to moda, komfort i technologie, dzięki którym chodzenie staje się coraz bardziej przyjemne. Amortyzacja w obcasach - ANTIshokk oraz OnAir, czyli klimatyzacja w butach to dwa najbardziej znane, opracowane i opatentowane przez Caprice systemy.

[ więcej ]


Bardzo miło nam ogłosić, że do marek obecnych na tegorocznych targach dołączyła poznańska Kaskada.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Mody Poznań - 05-06.03.2019

Największe targi B2B dla branży mody w Polsce.
Międzynarodowe Targi Poznańskie

line.JPG

[ Wstecz ]

Zobacz również


Partnerzy Medialni