instagram
twitter
    
 Aktualności
Podczas Targów Mody Poznań gościć będziemy przedstawicieli świata biznesu oraz dziennikarzy z takich krajów jak: Chiny, Japonia, Indie oraz USA w ramach misji przyjazdowej typu Study Tour dla branży Moda Polska organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w ramach realizacji Branżowych programów Promocji.

[ więcej ]


Przedstawiamy Państwu nową kolekcję sukien wizytowych i wieczorowych. Tradycyjne wzornictwo firma Marselini łączy z bogatymi formami i ciekawymi kompozycjami materiałów, zgodnie z aktualnymi trendami w świecie mody.

[ więcej ]


Hiszpańska marka Wonders podbija polski rynek obuwniczy i serca wielu gwiazd. Wiosenno-letnia kolekcja marki zapowiada się niezwykle gorąco!

[ więcej ]


U nas w Poznaniu od kilku dni aura mało sprzyjająca, dlatego dla poprawy nastroju, wybiegamy w przyszłość i sprawdzamy, co na sezon wiosenno-letni szykuje Getex, marka, która już w marcu zawita na Targi Mody Poznań.

[ więcej ]


Zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży mody. Przez 2 dni blisko 400 firm i marek zaprezentuje trendy na sezon wiosna-lato 2019 i jesień-zima 2019/2020.

[ więcej ]


Projektantka mody ślubnej i wieczorowej, znana z zachwycających kreacji, w których każda kobieta czuje się wyjątkowo i pięknie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Mody Poznań - 05-06.03.2019

Największe targi B2B dla branży mody w Polsce.
Międzynarodowe Targi Poznańskie

line.JPG

[ Wstecz ]

Zobacz również


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact