Złoty Medal | Targi Mody Poznań Wiosna 2017

Poznaj laureatów Złotego Medalu. Kolejność alfabetyczna.

 

1.Kolekcja obuwia damskiego

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu -
Dominika Malinowska - studentka Wzornictwa z pracowni Projektowania Obuwia Prof. Irminy Aksamitowskiej-Szadkowskiej

Zgłaszający: Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny, Radom

Pawilon 15B stoisko 10

 

1-ut-h_radom_zdjecie.jpg

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu na Wydziale Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa kształci studentów między innymi w specjalnościach projektowanie obuwia, ubioru i akcesoriów modowych.

Studenci zdobywają wiedzę z różnych dziedzin naukowych, w tym: plastycznych, humanistycznych, medycznych oraz technicznych. Kształcenie na tym kierunku realizowane jest na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia w zakresach:

Zajęcia dydaktyczne na tym kierunku prowadzone są przez wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy. W trakcie nauki studenci biorą udział w: warsztatach projektowania obuwia i ubioru, organizowanych przy współpracy z zakładami produkcyjnymi, plenerach artystycznych, Absolwenci kierunku Wzornictwo są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy na stanowisku projektanta obuwia i ubioru, a także do prowadzenia własnej działalności artystyczno-projektowej. Są poszukiwani na rynku pracy i cenionymi fachowcami przez pracodawców

 

2.Kurtka skórzana damska – model MELANIA

CARLO SARTI, Radom
Pawilon 15 stoisko 16
2-carlo_sarti.jpg Kurtka MELANIA to najnowsza propozycja od firmy CARLO SARTI dla kobiet ceniących wygodę i styl. Model ten to lekka kurtka w kolorze niebieskiej perły, wykonana z miękkiej, wysokogatunkowej skóry oraz dzianiny z przędzy akrylowej włoskiego producenta. Kurtka stanowi efektowny duet prostego, taliowanego fasonu z nutą elegancji. Dzięki wyjątkowemu wykończeniu oraz połączeniu klasycznych kolorów z subtelną formą stworzyliśmy produkt, który może stanowić doskonałą podstawę codziennych stylizacji.

3. Wierzchniki dwutwardościowe

PPHU „AWM s.c.” W. Malinowski i A.Malinowski, Jedlińsk

Pawilon 15B stoisko 12

 

3-awm.jpg W przypadku obcasów zupełna nowością w Polsce są fleki dwutwardościowe. Wymagające do produkcji specjalnej maszyny, fleki te składają się z dwóch osobnych części – warstw o różnej twardości. Są one miękkie na zewnątrz, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysokim komfortem użytkowania oraz dużą  wytrzymałością na ścieranie. Końcówka z systemem Anti-shock zapewnia odpowiednia amortyzacje, redukując jednocześnie obciążenie dla kręgosłupa. Jest to bardzo ważne dla kobiet, szczególnie tych, które chodzą w butach na obcasie cały dzień. Część wewnętrzna natomiast pozostaje twarda, co daje stabilność i dobre mocowanie do obcasa.
[ Wstecz ]