Aktualności
To tytuł wystawy prezentującej dorobek domu mody Diora, jego samego i współpracujących z nim projektantów. Na tak znamienitym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Mody Poznań. Byliśmy, zobaczyliśmy i czuliśmy się jak w niebie ☺

[ więcej ]


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją hiszpańskiej marki obuwia Wonders wiosna/lato 2019.

[ więcej ]


Po raz kolejny gościem Targów Mody Poznań będzie dr Marek Borowiński, specjalista od zwiększania sprzedaży oraz Visual Merchandisingu. Jeśli chcesz poznać mowę ciała, techniki negocjacyjne czy psychologię koloru odwiedź Targi Mody Poznań.

[ więcej ]


"Projekty modowe pod ochroną – wzory, znaki, prawa autorskie" oraz "Obowiązki sprzedawcy a prawa konsumenta w sprzedaży internetowej" to tytuł dwóch wykładów, które odbędą się pierwszego dnia targów.

[ więcej ]


Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że na rynku wydawniczym ukazał się nowy tytuł poświęcony branży mody „FASON - Sprzedaż_Marketing_Inspiracje”

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Mody Poznań - 28-29.08.2018

Największe targi B2B dla branży mody w Polsce.
Międzynarodowe Targi Poznańskie

line.JPG

Partnerzy Medialni:

partnerzy_medialni.png

[ Wstecz ]

Zobacz również
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact