instagram
    
 Aktualności
Wyrafinowana forma, kunsztowne wykonanie i szlachetne materiały to cechy charakteryzujące biżuterię marki YVON, która po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na Targach Mody Poznań.

[ więcej ]


Dla 50 osób, które 28 i 29 sierpnia, jako pierwsze pojawią się na Targi Mody Poznan Fashion Fair, przygotowaliśmy specjalny upominek - niezbędnik każdego projektanta.

[ więcej ]


Kolekcja Lanieri Fashion to dobry styl zapewniający wygodę idącą w parze z doskonałym wyglądem oraz z aktualnymi trendami, które łączą z klasycznym wzornictwem.

[ więcej ]


Charakterystyczne wzornictwo U.S. Polo Assn zdominowało kolekcję obuwia na sezon wiosna-lato 2019. W nadchodzącym sezonie najlepsze klasyki przeplatają się z nowymi propozycjami, tak by stworzyć idealny mix stylistyki sportowej i formalnej, czyli obuwie na każdą okazję.

[ więcej ]


Targi to nie tylko stoiska wystawców, to także mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać odwiedzając Targi Mody Poznań?

[ więcej ]


Podczas Targów Mody Poznań firma PASPOL zaprezentuje szeroką gamę pasków. Bogate wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna oraz najwyższa jakość wykonania wyrobów, to cechy charakteryzujące produkty tej firmy.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Mody Poznań - 28-29.08.2018

Największe targi B2B dla branży mody w Polsce.
Międzynarodowe Targi Poznańskie

line.JPG

Partnerzy Medialni:

partnerzy_medialni.png

[ Wstecz ]

Zobacz również
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact